Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97
 

Prezes:           Agata Mieczkowska

 

Kontakt:         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Oddział w Toruniu tworzą studenci z uczelni wyższych takich jak Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej czy Uniwersytet Mikołaja Kopernika. W mieście szczycącym się Kopernikiem i pachnącym piernikami zaczęliśmy działać w listopadzie 2012 roku. Dzisiaj oddział liczy około 20 osób i cały czas się rozwija.

Naszym celem jest popularyzowanie zainteresowania historią, szczególnie tą najnowszą, która potrzebuje prawdziwego spojrzenia na rzeczywistość. Skupiając wokół siebie aktywną grupę studentów chcemy pokazywać polskiemu społeczeństwu, a szczególnie młodym ludziom, naszą historię taką jaka ona rzeczywiście jest.

 

 

 

Organizujemy spotkania z historykami, projekcje filmów, koncerty patriotyczne. Ostatnia nasza akcja to zorganizowanie w Toruniu „Namiotów Wyklętych”, wraz z koncertem patriotycznym i wystawą poświęconą Żołnierzom Niezłomnym. Współpracujemy z Instytutem Pamięci Narodowej, biurem poselskim posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego, a także z wieloma innymi organizacjami i stowarzyszeniami, którym leży na sercu dobro naszej ojczyzny. 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne