Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

SZANOWNI PAŃSTWO,

jako Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej prezentujemy „Raport o stanie państwa”.

Publikacja zawiera opis trzynastu kluczowych dla państwa sfer: cyfryzację, edukację, energetykę, gospodarkę, obronę narodową, ochronę środowiska, politykę kulturalną, politykę zagraniczną, rolnictwo, sport, system ochrony zdrowia, transport i infrastrukturę. Każdy z działów został podzielony na trzy części obejmujące analizę sukcesów i mocnych stron, problemów i wyzwań, a także rekomendacji na przyszłość.

Raport o stanie państwa” nawiązuje do inicjatywy Stowarzyszenia z 2010 roku, kiedy to członkowie zdecydowali się na organizację cyklu debat akademickich obejmujących różne obszary państwa.

Wierzymy, że niniejszy raport będzie stanowił wstęp do dyskusji na temat oceny stanu państwa oraz zapewni postawę do wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Treść publikacji znajduje się poniżej:

 

 

 

Projekt dofinansowany ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne