Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Pandemia COVID-19 i ograniczenia wynikające z różnych działań stworzyły niezwykle wymagające warunki dla organizacji trzeciego sektora, które podczas tego okresu nie mogły prowadzić swojej dotychczasowej działalności i musiały zaadaptować się do nowych warunków funkcjonowania w przestrzeni publicznej.

Strategia "Nowa dekada, nowe wyzwania" była rozwiązaniem na zaistniałe problemy!

Strategia była realizowana w latach 2021-2023, podczas których Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej zaczęła profesjonalizować realizację projektów, a wraz z tym rozbudować struktury organizacji, jak i wzrostu aktywności Stowarzyszenia w przestrzeni publicznej. W tym okresie zostało zrealizowanych ponad 20 wydarzeń o zasięgu lokalnym oraz ogólnopolskim. Dwa coroczne sztandarowe wydarzenia edukacyjne w postaci Namiotów Wyklętych oraz Akcji Aresztowań mogły zostać reaktywowane, a inicjatywa Akademii Skolimowskiej mogła zachować ciągłość kontynuacyjną w ramach edycji 2021/2022.

Dodatkowo Stowarzyszenie w znaczny sposób zaktualizowało swoją bazę medialną. W ciągu trzech lat powstało ponad 20 materiałów multimedialnych: od wideorelacji na formach podcastów kończąc, tworząc stale dostępne dla każdego treści.

 

 

Projekt dofinansowany ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne