Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Zapraszamy studentów oraz absolwentów uczelni wyższych do (28 r.ż.) do wzięcia udziału w rekrutacji do Akademii Skolimowskiej!

Akademia Skolimowska 2019/2020 to projekt edukacyjny skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych wyróżniających się zaangażowaniem w działalność obywatelską. Celem projektu jest pogłębienie wiedzy uczestników w strategicznych sektorach funkcjonowania państwa – energetyki i finansów, jak również wiedzy ogólnej z innych obszarów.

Szkolenia odbywać się będą w formie wykładów i warsztatów prowadzonych przez czołowych ekspertów i specjalistów ze swoich dziedzin. Uczestnicy projektu będą zdobywać wiedzę i umiejętności podczas comiesięcznych dwudniowych szkoleń, zaś udział w nich poświadczony zostanie otrzymaniem dyplomu.

Akademia Skolimowska 2019/2020 nawiązuje do organizowanej w latach 2011-2016 przez Fundację Jacka Maziarskiego Akademii Skolimowskiej będącej cyklem spotkań formacyjnych dla młodych ludzi, dla których patriotyzm, wiara, Polska są – wbrew coraz silniej napierającej ówczesnej rzeczywistości – wartościami najważniejszymi.

Rejestracji można dokonać przy pomocy formularza umieszczonego na stronie: http://akademiaskolimowska20192020.pl/

Zgłoszenia można wysyłać do 27 września 2019r.


Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne