Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej przy współpracy z Fundacją im. Jacka Maziarskiego pragnie z dumą ogłosić rozpoczęcie procesu rekrutacji na wiosenną edycję Akademii Skolimowskiej. Akademia Skolimowska to projekt stanowiący kontynuację inicjatywy, zapoczątkowanej w 2011 roku przez Fundację Jacka Maziarskiego. Przedsięwzięcie może poszczycić się 10-letnią tradycją, co czyni ją jedną z najstarszych akademii liderów w Polsce.

Inicjatywa ma za zadanie kształcić przyszłych przywódców służby publicznej. Projekt polega na cyklicznych zjazdach studentów oraz absolwentów uczelni wyższych w celu edukowaniu ich w zakresie działania poszczególnych sektorów państwa, a także krzewieniu postaw patriotycznych i propaństwowych. Głównym celem Akademii jest rozwój intelektualny uczestników projektu poprzez zdobycie konkretnych umiejętności oraz specjalistycznej wiedzy. Umożliwi to uczestnikom budowanie potencjału sektora pozarządowego i kompetencji na współczesnym rynku pracy. Beneficjenci projektu odbędą kompleksowe szkolenia z zakresu autoprezentacji, dobierania odpowiednich argumentów w dyskusji, oraz umiejętności wystąpień publicznych (panowanie nad stresem, odpowiednia postawa, ton głosu, itp.). Szkolenie zostanie zrealizowane w formie interaktywnych warsztatów.

Rejestracji można dokonać przy pomocy formularza umieszczonego na stronie: https://forms.gle/qVNJVHFTvLrf615q6

Zgłoszenia można wysyłać do 23 marca 2021 roku.

 

Harmonogram rekrutacji:

15-23 marca – I etap rekrutacji

26-31 marca – II etap rekrutacji

Projekt dofinansowany ze środków Fundacji BGK

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne