Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Akademia Skolimowska 2021 zakończona powodzeniem!

 

W miniony weekend konstanciński dom ugościł uczestników ostatniego zjazdu projektu. Rozdział kończący szkolenie medialne Pana Wiktor Ćwiklik - Proset składał się z intensywnego ćwiczenia technik obrony własnego stanowiska w dyskusji telewizyjnej. Uczestnicy mierzyli się z rolą gościa oraz dziennikarza w studio. Kolejny punkt to zmodyfikowana debata oksfordzka – skupiona na utrwalaniu poznanych wcześniej technik medialnych. W rozwoju karier absolwentów pomoże również, pozyskana podczas szkolenia, wiedza psychologiczna na temat funkcjonowania podświadomości w kryzysowych sytuacjach oraz umiejętność odpowiedniego nastawienia umysłu przed rozpoczęciem nowej drogi zawodowej czy otworzeniem własnej działalności. Niedzielna poranna debata z Prezesem Instytutu Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa – Panem Mikołajem Pisarskim wzbudziła duże zainteresowanie Skolimowiaków. Aktywnością wykazała się zdecydowana większość słuchaczy - w wyniku licznych pytań i odniesień spotkanie przedłużone zostało prawie o godzinę! Tematy finansowe nie są polskiej młodzieży obce i to w dużej mierze zasługa popularyzatorów wiedzy ekonomicznej, takich jak Instytut Misesa.

 

Ogromnie dziękujemy wszystkim prelegentom za udział w Akademii Skolimowskiej 2021. Przekazana wiedza i umiejętności, kształtują nowych liderów i nowe osobowości, a spotkanie z inspirującymi gośćmi motywuje młode osoby do ciężkiej pracy dla społeczeństwa. Gratulacje dla wszystkich tegorocznych uczestników. Życzymy powodzenia w dalszej działalności, karierze oraz życiu prywatnym. Mamy nadzieję, że wartości wyniesione ze skolimowskiego domu kształtować będą Wasze charaktery, a znajomości zawarte podczas projektu przerodzą się w długotrwałe i obfite relacje. Dopisując do listy absolwentów Akademii kolejnych ambitnych, otwartych i inteligentnych ludzi, z optymizmem patrzymy w przyszłość naszego kraju.

 

Projekt dofinansowany ze środków Fundacji BGK

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne