Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Drugi zjazd Akademii Skolimowskiej już za nami!

 

Rozpoczęliśmy go w piątkowy wieczór, który był dla uczestników czasem zapoznawczym, ale także pełnym intensywnych dyskusji o sprawach bieżących, z którymi mierzy się na co dzień nasze społeczeństwo.

 

Ciągle musimy dostosowywać się do ograniczającej ilość uczestników w konstancińskiej willi trudnej sytuacji epidemicznej, lecz wymuszona forma hybrydowa nie wpłynęła negatywnie na jakość i merytorykę trwającego całą sobotę szkolenia medialnego Pana Wiktora Ćwiklika. Tym razem wiodącymi tematami były: autoprezentacja, monetyzacja własnej marki oraz wystąpienia publiczne. Uczestnicy mieli także okazję wykonać ćwiczenia przed kamerą związane z kierunkiem ich przyszłego rozwoju zawodowego, analizowane później przez prowadzącego. Na tej prelekcji nasze kształcenie jednak się nie kończy, gdyż stworzona przez Pana Wiktora internetowa baza materiałów posłuży nam za notatki do nauki przed kolejnym zjazdem.

 

Późny wieczór przebiegł ponownie na merytorycznych dyskusjach, integracji oraz grze w szachy.

 

Niedzielny poranek to wykład Pana Kajetana Rajskiego, redaktora naczelnego Kwartalnika „Wyklęci”, na temat współczesnego patriotyzmu, jego roli w nowoczesnym społeczeństwie oraz metod wcielania w życie własnych wartości. Po sesji pytań od uczestników, zjazd zakończyliśmy nagraniem spotu z okazji uchwalenia „Konstytucji 3 maja”.

 

Projekt dofinansowany ze środków Fundacji BGK

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
Kraków, ul.Batorego 25/834/909
www.studencidlarp.pl

Adres korespondecyjny oddziału warszawskiego:
Fundacja im. Janusza Kurtyki
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
ul. Rakowiecka 37
02-251 Warszawa
z dopiskiem"do Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej"

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studenci dla Rzeczypospolitej 2016
projekt Jan Metrycki, wykonanie Studio graficzne